O blogu

Ahoj

Som Andrej Buday a toto je môj blog.

Dlhé roky bol na tejto doméne blog o bezpečnosti na cestach – zaciatocnik.sk . Okolo roku 2015 som sa rozhodol blog zrušiť a zmeniť tématiku na internete, keďže sa už skoro desaťročie pohybujem okolo počítačov.

Mám za sebou niekoľko životných skúsenosti (štúdium v Holandsku, dobrovoľníctvo v Nemecku), ktore ma veľmi ovplyvnili a zmenili značne môj svetonázor. Keď som sa v roku 2016 vrátil na Slovensku po roku v zahraničí bol som už neuveriteľne frustorvaný z obrovskej skepsy a celkovej nálady v spoločnosti, ktorá sa v nej už niekoľko rokov vlečie.

Preto by som rád na tomto mieste prinášal informcie, tipy, triky a návody ako zlepšiť svoj život, ako ho zmeniť k lepšiemu. Chcem motivovať ľudí a ukázať im, že veci sa dajú robiť lepšie. Chcem im pomôcť odhaliť falošných guru, ako nenaletieť podvodníkom a ľuďom, ktorí ich chcú oklamať a len na nich zarobiť. Chcem im ukázať ako pracovať s počítaťmi, ako sa naučiť programovať, ako podnikať a zarábať na internete a celkovo zistiť, že tam vonku je ďalších 8 miliárd ľudí s ktorými môžu komunikovať a obchodovať.

3 rýchle tipy ako začať žiť svoj život lepšie teraz hneď

1. Prestaňte počúvať falošných mesiášov a guru. Väčšina ľudí nevie o čom hovorí. Väčšina ĺudí nevie o čom hovorí tak ich prestante pocúvať. Počávajte len kvalifikovaných a odborných ľudí. A väčšina ľudí nie je odborná ani kvalifikovaná. Pamätáte si keď ste boli malí a mysleli ste si, že dospelí vedia čo robia. Teraz keď ste dospelí máte tiež ten pocit?

2. GET THE SHIT DONE! Začnite proste robiť robotu, ktorú nechcete robiť/odkladate alebo ktorú nikto iný nechce robiť.

3. Načo čakáte?! Pozri si krok 2. a začni proste makať.

One thought on “O blogu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.